
Переноска Bergamo Gipsy бергамо гипси 46 х 31 х 32 см. для котов и собак до 6 кг, зеленый.
498 ₴
- Готово к отправке
- Код: 8058093276484
- +380 (95) 177-17-55
Переноска Bergamo Gipsy бергамо гипси 44 х 28.5 х 29.5 см для котов и собак до 6 кг. Изготовлена из качественного пластика. Имеет элементы крепления для ремня (можно будет нести перенску на плече). Практичная, удобная, легкая в применении.
Чому варто купувати в наших зоомагазинах "СИТИЙ КІТ":
-
ми ЛЮБИМО наших покупців і ЗАВЖДИ намагаємося задовольнити будь-який запит;
-
дуже привабливі роздрібні ціни;
-
широкий асортимент, який поповнюється;
-
працюємо тільки з офіційними дистриб'юторами;
-
продукція тільки оригінальна;
-
швидке і якісне обслуговування (Вам не доведеться довго чекати зворотного дзвінка, Вам назвуть реальні терміни доставки, якісно проконсультують і, якщо потрібно, допоможуть зробити вибір);
-
на сайті дію акції і знижки, як від нашого магазину, так і від дистриб'юторів, які проходять по всій країні або регіону);
-
відправка як транспортними компаніями, так і самовивіз.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bergamo |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Сумка-контейнер |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Зелёный |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Высота | 320 мм |
| Размер переноски | 1 |
- Цена: 498 ₴

