
Переноска для собак и кошек MPS Skudo 3 IATA 60 х 40 х 39 см до 24 кг Серая
1 375 ₴
- Готово к отправке
- Код: 8022967045063
- +380 (95) 177-17-55
Переноски для собак разных размеров, соответствующие стандартам для авиаперевозок. В комплекте металлическая дверь с замком «двойного контроля».
Чому варто купувати в наших зоомагазинах
"СИТИЙ КІТ":
-
ми ЛЮБИМО наших покупців і ЗАВЖДИ намагаємося задовольнити будь-який запит;
-
дуже привабливі роздрібні ціни;
-
широкий асортимент, який поповнюється;
-
працюємо тільки з офіційними дистриб'юторами;
-
продукція тільки оригінальна;
-
швидке і якісне обслуговування (Вам не доведеться довго чекати зворотного дзвінка, Вам назвуть реальні терміни доставки, якісно проконсультують і, якщо потрібно, допоможуть зробити вибір);
-
на сайті дію акції і знижки, як від нашого магазину, так і від дистриб'юторів, які проходять по всій країні або регіону);
-
відправка як транспортними компаніями, так і самовивіз.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид животных | Собаки |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 24 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 390 мм |
| Размер переноски | 3 |
- Цена: 1 375 ₴






